n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "d11827" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| forwarded | "for=43.156.66.30; proto=http; host=www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| host | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| remote-ip | "43.156.66.30" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/114.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "43.156.66.30" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "2B9C421E:CE88_A484EB11:0050_6A078F5A_3AAC4F:1B38E3" |
| x-ovhrequest-id | "710bf567f994dc20cf86fa7e74058b1f" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "43.156.66.30" |
| x-remote-port | "52872" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 15 May 2026 21:25:47 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fwww.dmdinox.asb-digital.fr%2Fip%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fhlcdisb%2Fwww%2Fdmdinox_dev%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "131a00" |
| x-debug-token-link | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/_profiler/4d1032" |
| x-previous-debug-token | "4d1032" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b53bbc9b804f6c6b8de0bb70dcc584af08aaaa8b" |
| DATABASE_URL | "mysql://dmdinox_dev:G5QeTMjwFvjzZBH@ll88126-001.privatesql:35245/dmdinox_dev" |
| MAILER_DSN | "sendgrid://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@default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster123" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/hlcdisb/www/dmdinox_dev" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_CITY | "Singapore" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "SG" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "Singapore" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "1.303600" |
| GEOIP_LONGITUDE | "103.855400" |
| GEOIP_REGION | "00" |
| HTTP_FORWARDED | "for=43.156.66.30; proto=http; host=www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| HTTP_HOST | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "43.156.66.30" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/114.0.0.0 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "43.156.66.30" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "2B9C421E:CE88_A484EB11:0050_6A078F5A_3AAC4F:1B38E3" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "710bf567f994dc20cf86fa7e74058b1f" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "43.156.66.30" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "52872" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/ip" |
| REMOTE_ADDR | "43.156.66.30" |
| REMOTE_PORT | "21454" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1778880346 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778880346.9768 |
| REQUEST_URI | "/ip" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/hlcdisb/www/dmdinox_dev/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/ip" |
| SCRIPT_URL | "/ip" |
| SERVER_ADDR | "10.123.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| SERVER_NAME | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "agePWu-QmxukRbJypSckSAAABAI" |
| USER | "hlcdisb" |
| argc | 0 |
| argv | [] |