n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "3f3da2" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| forwarded | "for=74.7.241.22; proto=http; host=www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| referer | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/_profiler/latest?ip=74.7.241.22&limit=10&url=http://www.dmdinox.asb-digital.fr/fr/produits/vannes/vanne-inox-a-boisseau-spherique/0/0/1" |
| remote-ip | "74.7.241.22" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-forwarded-for | "74.7.241.22" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "4A07F116:A40E_A484EB11:0050_69F10DCE_510D7:355FAB" |
| x-openai-host-hash | "335532850" |
| x-ovhrequest-id | "186cd49eb75b170e034a4b655b190ea0" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "74.7.241.22" |
| x-remote-port | "41998" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 28 Apr 2026 19:43:10 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fwww.dmdinox.asb-digital.fr%2Flicense.txt%22%20%28from%20%22http%3A%2F%2Fwww.dmdinox.asb-digital.fr%2F_profiler%2Flatest%3Fip%3D74.7.241.22%26limit%3D10%26url%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.dmdinox.asb-digital.fr%2Ffr%2Fproduits%2Fvannes%2Fvanne-inox-a-boisseau-spherique%2F0%2F0%2F1%22%29" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fhlcdisb%2Fwww%2Fdmdinox_dev%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "3101bf" |
| x-debug-token-link | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/_profiler/30d05e" |
| x-previous-debug-token | "30d05e" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b53bbc9b804f6c6b8de0bb70dcc584af08aaaa8b" |
| DATABASE_URL | "mysql://dmdinox_dev:G5QeTMjwFvjzZBH@ll88126-001.privatesql:35245/dmdinox_dev" |
| MAILER_DSN | "sendgrid://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@default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster123" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/hlcdisb/www/dmdinox_dev" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "408" |
| GEOIP_CITY | "San Jose" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "807" |
| GEOIP_LATITUDE | "37.294102" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-121.899597" |
| GEOIP_REGION | "CA" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_FORWARDED | "for=74.7.241.22; proto=http; host=www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| HTTP_REFERER | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/_profiler/latest?ip=74.7.241.22&limit=10&url=http://www.dmdinox.asb-digital.fr/fr/produits/vannes/vanne-inox-a-boisseau-spherique/0/0/1" |
| HTTP_REMOTE_IP | "74.7.241.22" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "74.7.241.22" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "4A07F116:A40E_A484EB11:0050_69F10DCE_510D7:355FAB" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "335532850" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "186cd49eb75b170e034a4b655b190ea0" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "74.7.241.22" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "41998" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/license.txt" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.22" |
| REMOTE_PORT | "41582" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1777405390 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1777405390.1115 |
| REQUEST_URI | "/license.txt" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/hlcdisb/www/dmdinox_dev/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/license.txt" |
| SCRIPT_URL | "/license.txt" |
| SERVER_ADDR | "10.123.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| SERVER_NAME | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "afENzmSRmI5lnXOMoWpNyQAAAnU" |
| USER | "hlcdisb" |
| argc | 0 |
| argv | [] |