FrontController :: product
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\FrontController::product" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _locale | "fr" |
| _remove_csp_headers | true |
| _route | "front_product" |
| _route_params | [ "_locale" => "fr" "catSlug" => "vide" "subCatSlug" => "iso-cf" "subSubCatSlug" => "accessoires-1" "subSubSubCatSlug" => "joints-plats" "slug" => "joint-plat-cuivre" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "8376d5" |
| catSlug | "vide" |
| slug | "joint-plat-cuivre" |
| subCatSlug | "iso-cf" |
| subSubCatSlug | "accessoires-1" |
| subSubSubCatSlug | "joints-plats" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| accept-language | "zh-CN,zh;q=0.9" |
| forwarded | "for=119.8.235.66; proto=http; host=www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| host | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| remote-ip | "119.8.235.66" |
| upgrade-insecure-requests | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/145.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "119.8.235.66" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "7708EB42:D2EA_A484EB11:0050_6A07C117_49207:294425" |
| x-ovhrequest-id | "0aba4e5d7cacd4dcbbcb8917c4d1b446" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "119.8.235.66" |
| x-remote-port | "53994" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 16 May 2026 00:58:00 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "App%5CEntity%5CProductTranslation%20object%20not%20found%20by%20the%20%40ParamConverter%20annotation." |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fhlcdisb%2Fwww%2Fdmdinox_dev%2Fvendor%2Fsensio%2Fframework-extra-bundle%2Fsrc%2FRequest%2FParamConverter%2FDoctrineParamConverter.php:107" |
| x-debug-token | "d3bc18" |
| x-debug-token-link | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/_profiler/921630" |
| x-previous-debug-token | "921630" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b53bbc9b804f6c6b8de0bb70dcc584af08aaaa8b" |
| DATABASE_URL | "mysql://dmdinox_dev:G5QeTMjwFvjzZBH@ll88126-001.privatesql:35245/dmdinox_dev" |
| MAILER_DSN | "sendgrid://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@default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster123" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/hlcdisb/www/dmdinox_dev" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "CN" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "China" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "34.773201" |
| GEOIP_LONGITUDE | "113.722000" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "zh-CN,zh;q=0.9" |
| HTTP_FORWARDED | "for=119.8.235.66; proto=http; host=www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| HTTP_HOST | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "119.8.235.66" |
| HTTP_UPGRADE_INSECURE_REQUESTS | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/145.0.0.0 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "119.8.235.66" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "7708EB42:D2EA_A484EB11:0050_6A07C117_49207:294425" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "0aba4e5d7cacd4dcbbcb8917c4d1b446" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "119.8.235.66" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "53994" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/fr/produit/vide/iso-cf/accessoires-1/joints-plats/joint-plat-cuivre" |
| REMOTE_ADDR | "119.8.235.66" |
| REMOTE_PORT | "59130" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1778893079 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778893079.9707 |
| REQUEST_URI | "/fr/produit/vide/iso-cf/accessoires-1/joints-plats/joint-plat-cuivre" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/hlcdisb/www/dmdinox_dev/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://www.dmdinox.asb-digital.fr/fr/produit/vide/iso-cf/accessoires-1/joints-plats/joint-plat-cuivre" |
| SCRIPT_URL | "/fr/produit/vide/iso-cf/accessoires-1/joints-plats/joint-plat-cuivre" |
| SERVER_ADDR | "10.123.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| SERVER_NAME | "www.dmdinox.asb-digital.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "agfBF51XhbCjHPkeNTMRKgAAACA" |
| USER | "hlcdisb" |
| argc | 0 |
| argv | [] |